Musiałam przetłumaczyć dokumenty z praktyk odbytych we Włoszech. Kilkakrotnie zmieniały się daty na dokumentach. Pan Piotr cierpliwie zmieniał je bez żadnych dodatkowych kosztów. Zachęca do sprawdzenia, które z dokumentów są w istocie potrzebne, aby nie generować niepotrzebnych kosztów. Profesjonalizm i etyka godne uznania!

Julia Ratajczak
(Mantua/Poznań/Włochy/Polska)

Potrzebowałam szybko tłumaczenia i zaświadczenia o jego cenie, aby uzyskać dofinansowanie z ośrodka pomocy społecznej. Pan Piotr przywiózł mi zaświadczenie, bez żadnej gwarancji, że tłumaczenie zostanie wykonane. Po otrzymaniu środków i wykonaniu tłumaczenia, przywiózł mi również jego oryginał. Gorąco polecam!

Veronica Colasanti
(Poznań, Grunwald)

Piotr Nowatkowski wykonywał dla nas tłumaczenia wyciągów z ksiąg rachunkowych, sprawozdań finansowych, oświadczeń dla celów podatkowych. Dla nas ważne jest, żeby tłumacz rozumiał to, co tłumaczy. Tłumaczenie wykonane z zakresu księgowości i podatków wykonane przez Piotra Nowatkowskiego daje tę gwarancję.


Agnieszka Osińska – Accounting & Payroll Partner RSM Poland

(Droga Dębińska, Poznań)

Piotr Nowatkowski wspierał nas językowo podczas realizacji jednej z największych inwestycji ostatnich lat – budowy terminala LNG w Świnoujściu. Tłumaczył dokumenty do rejestracji oddziału naszej spółki w Polsce. Wykazał się przy tym rzetelnością, terminowością i imponującą wiedzą merytoryczną w zakresie prawa handlowego. Polecam usługi Piotra Nowatkowskiego wszystkim przedsiębiorstwom potrzebującym kompleksowej obsługi tłumaczeniowej.


Domenico Rizzo – Pełnomocnik Zarządu Solesi s.p.a.

(Syrakuzy, Włochy)

Potrzebowałam pomocy tłumacza przy akcie sprzedaży nieruchomości. Pan Piotr nie tylko znakomicie przetłumaczył zapisy umowy objętej aktem, ale również starał się wyjaśnić przy pomocy bardziej dostępnego języka jej najbardziej skomplikowane fragmenty. Profesjonalna i rzetelna usługa za rozsądną cenę.

Chiara Cuccuru
(Poznań)

Wycena tłumaczenia pisemnego w ciągu 1h!
Dowóz tłumaczenia do klienta na terenie Poznania gratis!